Wyższa Szkoła Kosmetyki Łódź
  
Dla Studenta Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Drogie Studentki,

przedstawiamy informacje o zimowej sesji egzaminacyjnej:

Studia licencjackie stacjonarne

Studia licencjackie niestacjonarne

Studia magisterskie

Drogie studentki,

w linku poniżej znajdziecie zarządzenie kanclerza dot. wysokości opłat WSKINOZ: POBIERZ

Drodzy Studenci!

Szczegóły dotyczące uzyskania stypendium socjalnego w roku akademickim 2022/2023 znajdują się w linku poniżej:

STYPENDIUM SOCJALNE 2022/2023

 

Z wielkim żalem i smutkiem informujemy o śmierci wybitnego prof. dr hab. Eugeniusza Zenona Małafieja (1940–2022), który od wielu lat był związany z Wyższą Szkołą Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu.

 

Zainteresowania naukowe profesora Małafieja od samego początku krążyły wokół nauk medycznych, którym poświęcił wiele publikacji. Był związany z Katedrą Medycyny Molekularnej i Biotechnologii oraz Katedrą Nauk Klinicznych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz z Zakładem Mikrobiologii Klinicznej Instytutu „Centrum Zdrowia Matki Polki”.

Ogromna, ugruntowana wiedza oraz szereg wieloletniego doświadczenia zawodowego sprawiły, że profesor Małafiej był niezwykle ważnym nauczycielem akademickim, cenionym nie tylko w kraju, ale i na świecie. Jego oddanie nauce i zaangażowanie w prowadzone badania, a także energia i serdeczność, którą obdarowywał napotykanych na swojej drodze ludzi, na zawsze pozostaną w pamięci całej społeczności akademickiej WSKINOZ.

 

Pogrzeb Profesora Eugeniusza Zenona Małafieja odbędzie się 19 października (środa) o godz. 13:30 na Cmentarzu Ewangelicko-Augsburskim na ul. Ogrodowej 43 w Łodzi.

 

Rodzinie i najbliższym składamy wyrazy współczucia i przesyłamy szczere kondolencje.

 

 

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na inaugurację roku akademickiego 2022/2023, która obędzie się 30 września o godzinie 17:00 w Auli Hali Expo (al. Politechniki 4, II piętro).

Spotkanie z okazji rozpoczęcia nowego roku akademickiego to jeden z wielu momentów w życiu każdego studenta, umożliwiających zawieranie nowych znajomości, poznanie wykładowców i partnerów biznesowych. Tegoroczne wydarzenie uświetni wykład inauguracyjny dr n. med. Elżbiety Radziszewskiej pt. "Kosmetologia - sztuka rzemiosła czy sztuka piękna?".

W trakcie wydarzenia odbędzie się także obowiązkowe szkolenie BHP dla studentów pierwszego roku studiów licencjackich i magisterskich, które upoważnia do uczestniczenia w zajęciach z pracowni kosmetycznej. Podczas uroczystości będzie również możliwość odebrania legitymacji studenckiej (w godzinach: 16:30-16:55 oraz 18:00-19:00).

Z niecierpliwością czekamy na nasze wspólne spotkanie. Do zobaczenia!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem