Aktualności dla studenta - Wyższa Szkoła Kosmetyki w Łodzi

WYŻSZA SZKOŁA KOSMETYKI i NAUK o ZDROWIU w Łodzi
ul. Wileńska 53/55, 94-016 Łódź
tel. (42) 687 00 44 lub (42) 674 69 88
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     
Dla Studenta Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi

Szanowni Państwo.

     Informujemy, że z uwagi na panującą wciąż pandemię inauguracja roku akademickiego 2020/2021 odbędzie się online, na platformie Livewebinar w dniu 2 października 2020 roku o godzinie 16.30. Link umożliwiający uczestnictwo w spotkaniu inauguracyjnym otrzymacie Państwo na e-mailowy adres grupowy, utworzony osobno dla każdego semestru, do którego dostęp (login, hasło) wysłane zostaną na Państwa prywatne adresy e-mailowe.

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Szkolnictwa Wyższego z dniem 25 maja 2020 r. zajęcia dydaktyczne o charakterze praktycznym na ostatnich latach studiów będą prowadzone w uczelni. Oznacza to, że semestry VI studiów licencjackich, IV studiów magisterskich oraz II studiów podyplomowych będą realizowały zajęcia praktyczne na terenie uczelni, z zachowaniem odpowiednich środków sanitarno-epidemiologicznych. Pozostałe zajęcia dla wszystkich semestrów będą nadal prowadzone zdalnie.

Informacja dotycząca zawieszenia zajęć dydaktycznych (marzec 2020)

Szanowni Studenci.

Informujemy, że z dniem 16 marca 2020 r. dziekanat wstrzymuje bezpośrednią obsługę studentów w dziekanacie. Wszelkie sprawy załatwiane będą telefonicznie oraz mailowo. Podania, wnioski i inne dokumenty prosimy przesyłać pocztą. Pracujemy od godziny 9.00-15.00.

Informacja dotycząca zmiany terminu 41. Kongresu i targów LNE. 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem