Wyższa Szkoła Kosmetyki Łódź
  
Biblioteka uczelniana - Wyższa Szkoła Kosmetyki w Łodzi

 

           Biblioteka WSKiNoZ znajduje się w budynku siedziby uczeni na I piętrze pokój 103. Dysponuje księgozbiorem zawierającym wydawnictwa zwarte i periodyki. Zakres tematyczny księgozbioru dotyczy głównie przedmiotów wykładanych w uczelni w szerokim zakresie. Biblioteka posiada również księgozbiór podręczny obejmujący encyklopedie i słowniki zarówno w postaci elektronicznej, jak i tradycyjnej oraz książki z beletrystyki zakupione z NPRCz. Dysponuje również laptopami, które studenci w każdej chwili mogą wypożyczyć i skorzystać na miejscu w czytelni. Za funkcjonowanie biblioteki odpowiada kierownik mgr inż. Mirosława Szczepańska. Pani Kierownik udziela informacji naukowych, chętnie pomaga studentom w wyszukiwaniu niezbędnych materiałów do prac dyplomowych i innych wymaganych na zajęcia przedmiotowe. Tworzy kartotekę zagadnieniową artykułów z czasopism o tematyce kierunkowej, gromadzonych przez bibliotekę. Na miejscu istnieje możliwość wykonania odpłatnie odbitek kserograficznych.

Biblioteka dysponuje czytelnią z dostępem do internetu, laptopami (15 szt.) z systemem operacyjnym i pakietem biurowym Open Office.

Regulamin Biblioteki WSKiNoZ w Łodzi – POBIERZ

Kierownik biblioteki: mgr inż. Mirosława Szczepańska

tel.: 42 201 46 59 adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Godziny pracy biblioteki:

czwartek, piątek, sobota 9.00 -15.00

 

 

 

 

 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem