Wyższa Szkoła Kosmetyki Łódź
  
Misja  - Wyższa Szkoła Kosmetyki w Łodzi

Droga Studentko, drogi Studencie!

Studiowanie to coś więcej, niż opasłe podręczniki. To przede wszystkim nauka praktyczna, która jest absolutną podstawą do zdobycia umiejętności cenionych na współczesnym rynku pracy.
Jesteśmy przekonani, że studia zawodowe to przyszłość, w którą patrzymy z ogromnym optymizmem. 

Gdy w 2008 roku zakładaliśmy Wyższą Szkołę Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi głęboko wierzyliśmy, że nasza wiedza, doświadczenie i pasja pozwolą nam stworzyć wyjątkowe miejsce na mapie łódzkich uczelni. Wszakże od 1992 roku prowadziliśmy już Publiczną Policealną Szkołę Kosmetyczną, a nauczanie kobiet związanych z branżą 'beauty' dawało nam ogromną satysfakcję. Od tego czasu każdego dnia spotykani na szkolnych korytarzach ludzie utwierdzają nas w przekonaniu, że realizowana przez nas misja edukacyjna to właściwa droga. Cieszymy się, że możemy podążać nią wspólnie. 

W odpowiedzi na potrzeby współczesnej kosmetologii nieustannie się rozwijamy. Dziś WSKiNoZ to studia licencjackie, magisterskie oraz wpisujące się w światowe trendy studia podyplomowe. Trzy poziomy nauczania, dzięki którym wspinając się na wyższe szczeble edukacji nie tylko zyskasz kolejne dyplomy, ale maksymalnie rozwiniesz swoje kompetencje. Poszerzając ofertę edukacyjną, opieramy się na przedmiotach realizowanych wspólnie ze specjalistami nauk medycznych, kosmetologii, marketingu i zarządzania – jako wykładowców angażujemy również praktyków prężnie działających w przedsiębiorstwach i organizacjach związanych z branżą 'beauty'.

Z dumą możemy powiedzieć, że Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi wykształciła już ponad 1000 kosmetologów, a znakomita część z nich osiąga ogromne sukcesy zawodowe.  

Od 13 lat gościmy Was w naszych pracowniach. Dziękujemy.  

 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem