Plany zajęć

Sprawdź terminy zajęć w Wyższej Szkole Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu

Plany zajęć na studiach

Co to jest plan zajęć, czy też lekcji chyba każdy wie ze szkoły? Swego rodzaju harmonogram odnosi się do ustalonego rozkładu zajęć z podziałem na godziny i sale, w których konkretnie odbywają się wykłady i ćwiczenia.

Kto układa plan zajęć na studiach?

W zależności od specyfiki uczelni plan zajęć na studiach licencjackich, magisterskich czy podyplomowych układany jest przez Dziekana, Rektora czy wyspecjalizowanych przedstawicieli Administracji.

Kiedy pojawia się plan zajęć na studia?

Publikowanie planu zajęć uzależnione jest od uczelni. W przypadku semestru zimowego najczęściej możemy znaleźć go od połowy września do końca miesiąca. Studenci muszą poznać harmonogram przed rozpoczęciem roku akademickiego. Kiedy pojawia się plan w semestrze letnim? W trakcie zimowej sesji egzaminacyjnej lub przerwy między semestrami.

Wybierz tryb studiów

Partnerzy studiów