Studia stacjonarne kosmetologia plan zajęć - Wyższa Szkoła Kosmetyki w Łodzi

WYŻSZA SZKOŁA KOSMETYKI i NAUK o ZDROWIU w Łodzi
ul. Wileńska 53/55, 94-016 Łódź
tel. (42) 687 00 44
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     
Dla Studenta Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi
 

Szanowni Studenci,

zgodnie z wytycznymi Ministra Nauki wprowadzone zostają w Wyższej Szkole Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi działania profilaktyczne polegające na zawieszeniu zajęć dydaktycznych od 12 marca do dnia 25 marca 2020. 

Dziekanat w tych dniach wstrzymuje bezpośrednią obsługę studentów. Wszelkie sprawy załatwiane będą telefonicznie oraz mailowo. Dokumenty prosimy przesyłać pocztą. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-15.00. W soboty i niedziele dziekanat będzie nieczynny. 

Zgodnie z decyzją Ministerstwa zajęcia mogą być prowadzone zdalnie, dlatego też od przyszłego tygodnia (tj. od 16 marca) uruchomiony zostanie system e-learningowy. O rozpoczęciu nauki w takim systemie będziemy na bieżąco informować.  Zajęcia praktyczne zostaną natomiast odrobione w późniejszym terminie. 

Gdyby pojawiły się jakieś pytania bądź wątpliwości proszę o kontakt z dziekanatem.

Z poważaniem,

Władze Uczelni

 

 

 

 

 

 

 

 

Obowiązkowe praktyki zawodowe dla studiów licencjackich w wymiarze 160 godzin należy zrealizować w semestrze III, IV i V.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem