Kosmetologia studia skrócone licencjackie - Wyższa Szkoła Kosmetyki w Łodzi

WYŻSZA SZKOŁA KOSMETYKI i NAUK o ZDROWIU w Łodzi
ul. Wileńska 53/55, 94-016 Łódź
tel. (42) 687 00 44
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

     
Kosmetologia Studia Skrócone WSKiNoZ w Łodzi

Jesteś kosmetyczką i myślałaś o studiach? U nas uzyskasz dyplom licencjata w 1,5 roku.

Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi jako jedna z nielicznych uczelni w Polsce ułatwia dostęp do studiów wyższych na kierunku Kosmetologia osobom z doświadczeniem w zawodzie kosmetyczki. Istnieje sposobność skrócenia okresu studiów nawet o połowę, dzięki możliwości uczestniczenia w mniejszej liczbie zajęć. Stworzy to możliwość skrócenia czasu odbywanych studiów lub zmniejszy ich intensywność.

Jak tego dokonać?
  1. Należy udokumentować minimum 5 lat pracy w zawodzie kosmetyczki lub prowadzenia działalności w branży kosmetycznej oraz posiadać świadectwo dojrzałości.
  2. Przygotować się do egzaminów z poszczególnych przedmiotów, które kandydat chciałby zaliczyć w celu uznania wiedzy i umiejętności zdobytych wcześniej, np.: szkoły policealne, kursy i szkolenia, praca zawodowa.

 

Kandydat na studia w trybie skróconym może uzyskać zaliczenie części przedmiotów z programu studiów, jeśli:

  • przedstawił certyfikaty, dyplomy lub inne zaświadczenia dokumentujące uczestnictwo w kursach i szkoleniach, w których istnieje zbieżność programu kursów i szkoleń z zakresem tematycznym wskazanym w opisie zajęć, o zaliczenie których ubiega się wnioskodawca;
  • przedstawił dokumenty wskazujące na zdobycie efektów uczenia się w następstwie doświadczeń życiowych i zawodowych, zbieżnych z efektami kształcenia wskazanymi w opisie zajęć, o zaliczenie których ubiega się wnioskodawca;

Szczegółowych informacji udziela Dziekanat uczelni pod nr tel. 42 687-00-44.

Dokumenty do pobrania

Arkusz samooceny - kosmetologia

Arkusz samooceny - pracownia kosmetyczna

Formularz wniosku

Wykaz przedmiotów

Umowa o weryfikację efektów uczenia się

Zarządzenie Kanclerza w sprawie opłat

REGULAMIN

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem